Пеевски е фалирал всичко, до което се докосне. Ще разсипе и ДПС
Убийствен анализ от Захари Карабашлиев за новия бинбашия на партията, чиито формален председател Карадайъ подаде оставка
Разбираме, че Карадайъ не е вече в ДПС. Така или иначе неформален бинбашия си беше Пеевски.

В биографията си на „бизнесмен“ Пеевски е фалирал всичко, до което се е докосвал – да фалираш „Булгартабак“ в страна на челно място по тютюнопушене – за това се изисква умение; – да фалираш „Лафка“ в страна на челно място по търкане на лотарийни билети – и за това се изискват умения; – да фалираш телевизия и жълти вестници в страна, в която новините ако не са фалшиви не са никакви новини – изискват се умения. Цялото CV на този човек говори, че след него трева не никне.
Но пък е на първи ред в Народното събрание, начело на държавата, откъдето се кара, кадрува, отменя машинно гласуване и действа като говорител на самото Народно събрание.
С две думи, лауреатът на международната награда „Магнитски“ изглежда незаобиколим. Въпросът сега е коя организация ще разсипе по-напред: ДПС, или Държавата.
Новини от mignews.info