
Полицията се самозасне и рекламира акцията в райовн „Приморски“
Варненски полицаи и антимафиоти от ГДБОП влязоха днес във варненското кметство „Приморски“.
Поводът – едно от досъдебните производства по „Баба Алино“, свързано с фалшиви удостоверения за търпимост. Седем души бяха задържани за 24 часа. Публично е известно, че именно в кметство „Приморски“ са издавани документите за търпимост в началото на аферата.
За акцията съобщи самата варненска полиция в социалните мрежи. Усърдният пиар бе съчетан с дрон, заснел началото – вижда се как шест коли и два мотора се отправят знаменито по бул. „Генерал Колев“ – към кметството. До пристигането в отсрещната лента не се забелязва движение на автомобили.
Варнеската полиция поясни, че в кметството са се извършвали претърсвания в административни помещения, в архив и служебни кабинети. Обещано бе утре да се дадат подробности.
Новини от mignews.info