Skip to content

Българските Новини

Menu
Menu

“Калашниците” на Пеевски – наглост на стероиди!

Posted on юни 7, 2026

КОЙ мислите купува гласовете за ДПС – Ново начало в циганските махали на София и дори в Студентски град? Същите, които го правят с Митко Аврамов – Галата и с Лисицата в Северозападна България.
Системата работи така – Шишкото през МВР, ДАНС и Прокуратурата слагаше брониран чадър над сводничеството и наркоразпространението, а после пезевенците и наркотрафикантите – като Пръча, Широката, Дълбоката, Квиц и другите ОЧЗ-та на Пеевски влизат в листите на Новото начало и организират купения вот.

В резултат Едни българи от Челопечене (да не се бъркат с Една българка от Челопеч, да ме прости Патриархът Иван Вазов), известни като “Групата на Калашниците”, карат със 150 км в час на шосето в столицата с фалшиви “чешки” книжки, забиват се в автобус от градския транспорт, влизат вътре, убиват 4-ма засега, раняват десетки, запалват се, горят, спасяват ги пожарникарите, бият се с тях и с полицаите.
Историята се повтаря. Един от същите се заби с 200 и в автобус на пъпа на София и уби лекар, който се връщаше от нощна смяна.
Всичко това си има име и цвят и не, цветът не е етнически, а политически и се нарича Делян Пеевски, безнаказаност, простотия и наглост на стероиди.
Защо се сърдим само на “калашниците”, след като тези имат представител на най-високо ниво в политиката и в държавата, седнал корпулентно на първия ред в Парламента. Гарантирано с купения вот на калашниците.

“Калашников, Калашников …”, както се пееше в Черна котка, бял котарак на Горан Брегович с едни подобни герои.
В края на краищата, каква е разликата между това да караш с фалшива книжка и да убиваш на пътя граждани и това, да имаш частни самолети Фалкони и Бомбардиета, с които да летиш всяка седмица до Дубай и обратно, където имаш палати и резиденции на Палмата, и всичко това само с една пиклива депутатска заплата цял живот?

Калашниците от Челопечене и Студентски няма как да съществуват без благоприятната мафиотска среда, създадена от мутрите Борисов и Пеевски в Парламента и в Министерски съвет през последните 20 години – това е цяло едно поколение, забило в погрешна и пагубна посока, заразено от много лош чалга модел на подражание.

Няма как да осъдим “калашниците” преди държавата да се е справила с техния бос Пеевски и да го е сложила на мястото му – не на първия ред в парламента и в кабинета с номер 222 на Партийния дом, а в килия 222, на петия етаж в дясното крило при Бай Ставри. Човекът поне е строг, но справедлив. За разлика от държавата с голямо Д допреди месец.

Bnews.bg

Вашият коментар Отказ

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Recent Posts

  • Две деца и мъж загинаха, след като тир влезе в насрещното на „Тракия“ и помете кола
  • Защо Пеевски и Борисов още се разхождат на свобода и чакат амнистия?!
  • Скандално: Няма данни тирът, убил двете деца, да е спукал гума
  • Зловещо в Narod.bg: Шампионката Жанет Немет се самоубила след тежък разговор със Станка Златева, разследвайте я!
  • Вижте заплатите на държавните служители

Recent Comments

Няма коментари за показване.

Archives

  • юни 2026
  • май 2026
  • април 2026
  • март 2026
  • февруари 2026
  • януари 2026
  • декември 2025
  • ноември 2025
  • октомври 2025
  • септември 2025
  • август 2025
  • юли 2025
  • юни 2025
  • май 2025
  • април 2025
  • март 2025
  • февруари 2025
  • януари 2025
  • декември 2024
  • ноември 2024
  • октомври 2024
  • септември 2024
  • август 2024
  • юли 2024
  • юни 2024
  • май 2024
  • април 2024
  • март 2024
  • февруари 2024
  • януари 2024
  • декември 2023
  • ноември 2023
  • октомври 2023
  • септември 2023
  • август 2023
  • юли 2023
  • юни 2023
  • май 2023
  • април 2023
  • март 2023

Categories

  • БЪЛГАРИЯ
©2026 Българските Новини | Design: Newspaperly WordPress Theme