
„Няма проблем в цената обаче честно за първи път ми искат пари за лед в заведение. Дай една кофа с лед! Да се почувствам тежък!“, гласи съобщението към снимката на касовата бележка.
Сред коментарите не липсваха шеги, а малко по-късно потребителят си публикува нова сметка – повече лед – 2 лв.
Новини от mignews.info